פרקטים מיוחדים לחדרי שינה

פרקט יכול להעניק לחדר השינה שלכם אווירה חמימה ואינטימית, שתיצור בדיוק את האווירה שאתם מחפשים. שינוי קטן שעושה הבדל גדול

אחד החדרים החשובים ביותר בפרויקט עיצוב הבית הוא חדר השינה שלכם. מלבד בחירת הרהיטים והטקסטיל, יש משמעות רבה גם לריצוף שתבחרו, כאשר הריצוף המבוקש ביותר בשנים האחרונות הוא הפרקט. היתרונות הרבים של הפרקט הופכים אותו לאידיאלי לחדר השינה שלכם, אך כדי לקבל את האפקט הרצוי, כדאי לדעת מהם ההבדלים בין סוגי הפרקטים השונים, כדי שתוכלו לבחור נכון

אילו סוגי פרקטים קיימים

אם אתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים, וחשוב לכם לבחור מבין הקטגוריה של פרקטים מיוחדים לחדר שינה, כדאי לגשת ישר לאזור בו נמצאים הפרקטים מעץ טבעי. פרקט עץ טבעי הוא פרקט לא מעובד, שמתאים לחדרי שינה יוקרתיים אך גם כשאתם מחפשים ליצור מראה כפרי ואותנטי. יש סוגים שונים של עץ מהם מייצרים פרקט, ומחיר הפרקט נקבע בין היתר מסוג העץ ועובי הפרקט.

פרקט עץ טבעי זו בחירה מעולה, אך יש לה חיסרון בולט והוא שאי אפשר לבחור את צבע העץ או המרקם. לכן, אם אתם מחפשים פרקט בגוון מסוים, כדאי לפנות לאזור של פרקט למינציה. פרקט למינציה הוא פרקט העשוי משכבות של שבבי עץ דחוסים, נייר מודפס וציפוי שקוף, המודבקים אחד לשני. הפרקט הוא אמנם סינתטי, אך הוא מדמה עץ וניתן לבחור מבין הדפסים שונים, כך שאפשרויות הבחירה הן רבות ומגוונות יותר. כמו כן, מחירו של פרקט למינציה נמוך באופן משמעותי, ואם תקנו פרקט איכותי תוכלו ליהנות ממנו למשך שנים רבות, ללא צורך בתחזוקה מיוחדת או בפעולות לחידוש העץ.

איך בוחרים?

השלב הראשון שכדאי לעשות לפני שניגשים לבחור פרקט, זה להגדיר מסגרת תקציב. יש סוגים שונים של פרקטים מיוחדים לחדרי שינה, וקביעת סכום תעזור לכם להתמקד בדגמים הרלבנטיים.

אחרי שקבעתם מהו הסכום שאתם מוכנים להקדיש לכך, כדאי להגיע לאולם התצוגה כדי להתרשם ממגוון הפרקטים שיש לנו להציע לכם. מעבר לעובדה שאין כמו מראה עיניים, תוכלו להיעזר בצוות המקצועי שלנו ולקבל הסבר על ההבדלים בין הסוגים השונים.

באולם התצוגה הרחב שלנו מסתובבים עובדים בעלי ניסיון וידע בתחום הפרקטים, שיוכלו לכוון אתכם לפרקטים שמתאימים לדרישות שלכם, הן מבחינת תקציב והן מבחינת סגנון עיצוב וטעם. מלבד הבחירה עצמה בפרקט איכותי, חשוב שגם ההתקנה של הפרקט בחדר השינה שלכם, תתבצע בצורה מדויקת ועל הצד הטוב ביותר, וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם אצלנו. כשאתם מתלבטים בין פרקטים מיוחדים לחדרי שינה, אנחנו גם עוזרים לכם לבחור בפרקט איכותי שיתאים לכם וגם מתקינים אותו בעצמנו, כך שיש לכם אחריות מלאה גם למוצר וגם להתקנה.

אם תדעו לבחור בפרקט הנכון, תראו כיצד הוא משפיע על מראה החדר כולו והופך אותו לחמים, נעים ומזמין, בדיוק כפי שדמיינתם. אנחנו כאן כדי לתת לכם שירות.