שטיחים   |   פרקטים   |   ניקוי שטיחים   |   דשא סינטטי   |   פרסום באינדקס  |   אינדקס אתרים |   צור קשר   
 
   
 


 

  חדשות האינדקס
   
  ברוכים הבאים לאינדקס שטיחים
ופרקטים, האתר הרשמי שמרכז
עבורכם את כל החנויות המובילות
לשטיחים ולפרקטים בארץ.

מלאו את הטופס וקבלו עוד 10%
הנחה נוספים מבתי עסק נבחרים

עסק יקר פרסם עוד היום באינדקס
וקבל חבילת פירסום אטרקטיבית

. 

 
  חברת אלמוג בניקיון מהחברות הוותיקות בתחום ניקוי הספות מביאה לכם את המכשור המתקדם והעיל להסרת כל סוגי הכתמים בתוצאה הטובה ביותר 
   
  עיר :  
  שרות בכל חלקי הארץ
  כתובת :
  שרות בכל חלקי הארץ
  טלפון :  
  050-8615113  
  שעות פעילות :  
  א' - ה': 09:00 - 18:00  
  יום ו': 9:00 - 13:00  
  לחצו לפרטים נוספים >  
 
  פתרון ר.ש.ת בע"מ הוקמה בשנת 1995, ומאז מובילה בענף הניקוי השטיחים מנקים בשיטות המומלצות על ידי יצרני השטיחים, בשיטה היבשה וגם בשיטת הזרקה ויניקה
   
  עיר :  
  פתח תקווה
  כתובת :
  הסדנא 11
  טלפון :  
  1800-63-70-70.  
  שעות פעילות :  
  א' - ה': 08:00 - 19:00  
  יום ו': 9:00 - 13:00  
  לחצו לפרטים נוספים >  
טיפים לניקוי וילונות
   
  יודעים מה אתם מחפשים ?
  חיסכו זמן ותנו לחנויות לחפוש אתכם, שלוש הצעות מחיר באזורכם בקליק אחד 
   

ניקוי וילונות

וילונות משמשים כמחיצות וכאמצעי ליצירת פרטיות או הצללה. וילונות תלויים מעל לחלונות בגובה שהופך את הסרת ללא נגישה בקלות. כאשר רוצים לערוך ניקוי וילונות, יש להסיר את הוילון, לנקות אותו באופן יסודי ואז להחזיר אותו למקומו.
 
וילונות
ניקוי וילונות
איך מנקים וילונות?:

וילונות מוצבים על פי רוב בסמוך לחלונות. המיקום הזה מזמין אותם להתמודד עם הרבה מאד אבק והרבה מאד מפגעים הנובעים מהסביבה. כמו כן, חשבו על השימוש שאתם עושים בוילון, בדרך כלל כשרוצים לפתוח את הוילון או לסגור אותו, נוגעים באותם האזורים בוילון. כך, חלקים מהוילון מגיעים למגע עם הסביבה לעומת חלקים אחרים שפשוט ניצבים במקומם, סופגים אבק ומשתדלים לעמוד במשימתם. התוצאה של כל אלו הינה וילונות שצריכים לעבור ניקוי. אולם, בהיותם תלויים למעלה גבוה, קשה לנקות את הוילון בעודו תלוי. כמו כן, כאשר רוצים לערוך ניקיון עצמאי לוילון, יש להסיר אותו עצמאית ולהעלות אותו בחזרה למעלה באופן עצמאי. אלו הם שני שלבים בתהליך שיכולים להימשך הרבה מאד זמן. זמן שאתם לא רוצים לבזבז. לבסוף, חשוב מאד לציין שמרבית הוילונות האיכותיים עשויים מבדים שלא מאפשרים כביסה רגילה במכונה, זאת בתוספת העובדה שוילונות בדרך כלל צריכים הרבה מאד מקום בתוך מכונת כביסה כאשר לרוב מכונות הכביסה הביתיות אין את המקום הזה, וקבלתם תמונת מצב המבהירה היטב את הצורך בהזמנת שירותי ניקוי וילונות.

מה הם שירותי ניקיון של וילונות?:

ניקוי וילונות הוא שירות שצריך להינתן על ידי אנשים עם ידע משני תחומים- הוילונות והניקיון. כאשר מזמינים חברה איכותית עבור הניקיון של הוילונות, הדבר מורגש בשטח כל הזמן. כך, חברה מומחית תשלח אנשים מיומנים להסיר את הוילון שלכם. המסירים יידעו כיצד לאחסן את הבד עד תהליך הניקוי עצמו וכן יתנו דגש רב לשמירה על הוילון שיורחק מכל מפגע אפשרי. כמו כן, שירותי ניקוי וילונות ייערכו עבורכם את הניקיון עצמו. כאן דרושה מיומנות רבה של טכניקות ניקיון שונות בהתאם לסוג הבד ולאופיו. דרושה הבנה נרחבת של האופן בו מותר או אסור להתנהג בזמן ניקיון של בדים מסוימים. לבסוף, אם בחרתם נכון, חברת ניקוי הוילונות שהעסקתם תדאג להחזיר את הוילונות שלכם עד הבית, לתלות אותם חזרה במקומם ולאפשר לכם ליהנות מהוילונות שלכם כאילו קניתם אותם ממש לפני רגע. באמצעות שיטת ניקוי וילונות מקצועית, הוילון שלכם יכול לשמש אתכם למשך שנים רבות.

ניקיון וילונות מקצועי- למה זה מאיים?:

התשובה היא כי מדובר במשהו שיקר לליבכם ואתם מודעים עד כמה הוא מורכב. וילונות עשויים בדים מסוגים שונים דורשים טיפול מיוחד מאד ועל כן מדובר בתהליך שיכול להיות מלחיץ. נוסף על כך, הנטייה של מנקים רבים לגהץ וליישר בלי להכיר היטב את סוג הבד ואת מידת העמידות שלו בגיהוץ היא גם כן סיבה לחוש מאוימים ממסירת השטיח לניקוי. בשל הצורך ההכרחי לערוך ניקוי וילונות מקצועי, אין כל כך ברירה ויש למסור את הוילונות בשלב כזה או אחר לניקיון מקיף ויסודי. אולם, לפני שאתם לוקחים את הצעד הזה, ערכו בירור שבוחן אם בחרתם נכון את צוות הניקוי שלכם. אם הצוות איכותי, אין לכם מה לדאוג.

ואם רוצים לבד?:

ניקוי וילונות לבד הוא בהחלט לא מומלץ. וילון הוא דבר יקר והוא עשוי מבדים שונים מהבדים שאתם מכבסים מדי יום. כדי לדעת לנקות באופן יסודי ובלי לפגוע בוילון צריך מיומנות. אל תנסו לבד. 
  בניית אתרים | שטיחים ניקוי שטיחים וריפודים   |   פרקט עץ | פרקט למינציה וילונות  |  ניקוי ספות
Copyright © 2004. All Rights Reserved    [הוראות שימוש]  
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט פיתוח