משטח לבד לכיסוי

את הלבד אנו פוגשים בכל מיני מקומות בחנויות על קירות במשרדים ובעיקר הוא משמש לציפוי פריטים רבים בחיי היום ויום למרות שאנו לא שמים לב .לבד הוא בעצם סיבי צמר או סיבי סינטטיים שנדחסו במכבש בטמפרטורה גבוהה, אורך הסיבים משפיע על עמידות הלבד. השימוש בלבד נעשה בעיקר לחיפויי הקירות ומשטחים במקומות ציבוריים. לדוגמא: בבתי ספר וגני ילדים ניתן להדביק את הלבד לקירות וע"י סקוטשים לתלות מודעות מתחלפות, אינפורמציה ועבודות שונות. דוגמא נוספת, כדי ליצור בידוד אקוסטי במחיר זול ניתן לצפות את הקירות בלבד

חשוב לדעת ללבד יש דרגות אש אשר מתאמות למקומות שונים משום שלבד הוא חומר דליק כמו כל שטיח סינתטי ולכן בבתי ספר ובמבנים ציבוריים חובה לקנות את הלבד עם דרגת האש הגבוהה ביותר (חסין אש). יש לשים לב בהוראות היצרן לגבי דרגת חסינות האש ולא להסתמך רק על דעת המוכר. הלבד יכול גם לשמש במשרדים ובחנויות כמו שטיח מקיר לקיר מחירו זול יותר משטיח מקיר לקיר. ההבדל בין הלבד לשטיח מקיר לקיר: שהוא פחות יפה והוא מגיע רק בצבעים חלקים , אין לו תפירה מסביב ואין אפשרות לתפירה, אך אם מדובר על תקופה קצרה זה יכול להיות פתרון טוב וזול.

תכונות הלבד בד חזק וגמיש דמוי שטיח שעשוי מחומר סינטטי המגיע במגוון צבעים ומותאם לשימוש . כשקונים לבד צריך לדעת למה הוא ישמש ואת מי למשל: בתי ספר: השימוש בלבד בבתי ספר הוא מרובה משום שהם משתמשים בו להדבקה על קירות המסדרונות הסיבה – ניתן להדביק עליו סקוצים למיניהם ובשל שערותיו הם נתפסים בו ומתאימים בדיוק ללוח מודעות משתנה .

נקיון הלבד
משום שמדובר בחומר סינתטי דק ממש לא כדי לשטוף אותו גם אין צורך אפשר להעביר במקום ספציפי שהתלכלך מטלית לחה וכך לא ייגרם לו נזק , כמובן ניתן לשאוב אותו ללא שום חשש רק יש לזכור שמדובר בבד ולא בשטיח של ממש .