חיפוי קירות הבית

תחום עיצוב הפנים השתנה ללא היכר בשנים האחרונות בחללי הבית השונים, בייחוד בקירות הבית. שינוי זה הוביל לתדמית חדשה של קירות הבית. אותם קירות מהם נהגנו להתעלם בעבר זוכים לקבלת מראה יפה אודות לשימוש של חיפוי קירות באמצעות פרקטים. בנוסף להתקנת פרקט לחיפוי הרצפה, ניתן למצוא בבתים רבים פרקט לחיפוי קיר בדומה לחיפוי רצפה.

מהו פרקט קיר? כיצד מנקים? כל התשובות בכתבה שלפניכם.

הכל אודות חיפוי קירות באמצעות פרקט

חיפוי קירות באמצעות פרקט לקיר עשוי מחומר הדומה לחומר בו עושים שימוש לצורך התקנת פרקט לרצפה. ניתן לבחור מבין סוגים שונים החל מפרקט למינציה ועד לפרקט עץ אמיתי. שימו לב כי מחירו של פרקט למינציה זול יותר בהשוואה למחירו של פרקט עץ

האם פרקט קיר מתאים לכם

חיפוי קירות באמצעות פרקט מתאים במקרים שונים. כיום ניתן לראות פרקט קיר בבריכות ציבוריות וכמו כן בכניסה לדירות יוקרה. אם ניקח למשל את הדוגמה של דירות יוקרה, הרי התקנת פרקט קיר מסייעת ליצירת רושם חיובי. כך או אחרת, אין ספק כי התוצאה תהיה מרשימה מאד.

עשה ואל תעשה בעת ההתקנה
חיפוי קירות באמצעות פרקט מחייב הקפדה על כללים מסוימים. מה הכוונה? בעת ההתקנה חשוב מאד להבין כי אין לתלות על הפרקט דבר ואף לא תמונה. הפרקט משמש ליופי בלבד ואי אפשר להוסיף מסמרים או ברגים. אם החלטתם להתקין פרקט קיר, יש לחשוב היטב האם המקום המיועד להתקנה זה המקום המתאים ביותר.

כיצד מנקים פרקט קיר

חיפוי קירות באמצעות פרקט קיר מחייב הקפדה על ניקיון. היתרון המרכזי בא לידי ביטוי בקלות הניקיון. אם בעבר נאלצתם לשבור את הראש בחיפוש אחר חומרי ניקיון, כאן הסיפור אחר לגמרי. כל מה שדרוש לכם זה סמרטוט בתוספת חומר ניקוי לפרקטים ואתם מסודרים. שימו לב לעשות שימוש בחומרים המיועדים לפרקטים על מנת לשמור על המראה המיוחד.

כמה זה עולה לכם

החלטתם להתחדש בפרקט קיר? אחת השאלות המרכזיות היא כמה זה עולה לכם. חיפוי קיר באמצעות פרקט נחשב לעסק יקר בהשוואה לחיפוי רצפה. ההבדלים במחיר נובעים מהאביזרים הדרושים להתקנה. לפני התחלת העבודה, חשוב מאד לבצע השוואה מקיפה בין בעלי המקצוע השונים.

חשיבותו של איש מקצוע

על מנת לוודא כי ההתקנה נעשית באופן המקצועי ביותר יש חשיבות רבה לבחור את האיש המקצוע הטוב ביותר.

לפניכם מספר פרמטרים לבחירה:

  • ניסיון: בחירת איש מקצוע בעל ניסיון תעניק לכם שקט נפשי. כך תוכלו להיות בטוחים כי מדובר בבעל מקצוע אשר יודע את עבודתו בצורה הטובה ביותר.
  • אמינות: לא רוצים למצוא את עצמכם מחוץ לתהליך העבודה? הקפידו לבחור בעל מקצוע אמין שיסייע לכם לראות את התמונה הכוללת.
  • מקצועיות: הקפידו לבחור בעל מקצוע אשר יעשה שימוש בכלי העבודה הטובים ביותר.