חדרי שינה – עיצוב וצבע.

כשמדובר בגוונים וצבעים לחדר השינה, הגידו כן גם ללבן, צהוב, כחול ושחור ואפילו אדום
עם זאת מאוד חשוב לדעת מה צבעי החדר שאתם אוהבים והאם הם מתאימים לחדר השינה שלכם.
לא תמיד מומלץ להצמד לגוונים הסטנדרטיים הקיימים בשוק הריהוט המקומי.לפעמים נגיעה קטנה של צבע יכול לעשות את ההבדל.

כחול הוא צבע מעורר שגורם להסתכלות נוספת על חדר השינה משהוא כמו "וואוו"
הצהוב הוא גוון חמים ונעים שמזכיר את השמש צבע זה כתוספת לחדר השינה שלכם יכול להיות מושך מאוד את תשומת תב המבקר בו אך יחד עם זאת הוא מרגיע את הרהיטים הצבועים בגוון הזה.
לפיכך מספר דוגמאות לעיצוב חדר השינה שלכם: ראשית עלינו לזכור מספר עקרונות. התאמת הגוון השולט בחדר, בחדרי שינה לבנים בדרך כלל מומלץ לרהט בלבן כך שהלבן נותן תחושה של גדול יותר
לעומת זאת בחדרי שינה גדולים ניתן להשתמש בחופשיות בכל צבע שעולה על רוחכם שחור אדום או אפילו סגול. היום בעידן המודרני למרות גדליו השונים של חדר השינה אנו רואים יותר ויותר אנשים שמעצבים את חדר השינה שלהם בלבן אלגנטי ונקי.עוד פרט שצריך לשים לב אליו הוא האור בחדר.
במיוחד היום בעידן שבו אנו מבינים ורוצים לשמור על הסביבה חשוב שיהיה אור טבעי בחדר לחסכון באנרגיה מיותרת. זאת עוד סיבה לשימוש בצבע הלבן. בעיצובו של חדר השינה בדרך כלל נשים מעל המראה תאורה חמה ונעימה. בחדר השינה שלכם תקפידו תמיד על מראה סטרילי ונקי לחלוטין.ולכן יש להימנע מהוספת צבעים ססגוניים כשמעצבים חדרי שינה בלבן, יחד עם זאת ניתן להוסיף מדי פעם פריט ריהוט עם גוון קצת זועק שמעיר את החושים.את קירות החדר אנו נצבע בצבעים רגועים וזורמים כיוון שאנו מעוניינים גם לישון בחדר השינה לא כן?

הלבן הוא הצבע הפופולארי כיום בחדרי השינה המודרניים בארץ ובעולם. הוא רגוע, הוא משתלב עם הכל, יש לו מראה נקי ועכשווי,כמו כן הוא הבחירה הטובה ביותר לחדר קטן,כך שהוא נותן תחושה לחדר גדול וחשיפה מקסימאלית לאור. תמיד ניתן להוסיף לחדר פרטי ריהוט משלימים כך שחדר השינה לא יראה חיוור מדי. ניתן להשתמש באבנים נוצצות על המיטה שבחדר השינה.ושימוש בגוונים שמשתלבים במצעים שעל המיטה. הוספת תמונה בגוונים התואמים למצעים יוסיפו נופך חדש לחדר.

עכשיו הייתי רוצה לדבר על גוון קצת שונה ויומרני מעט: הצהוב.צבע קלאסי המתאים יותר לסגנון מעט כפרי למראה מושך את העין ומעניין.חשוב כשבוחרים בגוון זה הוא לבחור צהוב טוב שלא יהיה מצועצע מדי או צועק יתר על המידה. הרבה מקרים בזמן העיצוב אנו נמצא את עצמנו נוטים אפילו לגוון הבז' וזאת כיוון שלא נרצה חדר שינה צעקני מדי. נוסיף למיטה מצעים בשילוב גוונים של צהוב שמנת תמונת הקיר והריהוט המשולם יכולים להיות בגוונים של חום למראה של חדר שני מלוטש ונעים. ולסיום נוסיף עציץ או שניים לתחושה הטבעית המשולמת.

חשבתם פעם על סגול?

כאן אנו נלך על כיוון של גווים של סגול או אפילו כחול עמוק ושחור ואת שאר החדר והקירות אנחנו נרגיע עם גוונים זהים אך בהירים לעין וזאת כדי לא לגרום לחדר להראות מרחיק ומאיים
בסגנון עיצוב זה אנו נעדיף את המיטה בגוון סגול ככה והמצעים שיכסו את המיטה יהיו בגווני שמנת משולבים אולי בגוון לוונדר מעט וזאת כדי לתת לחדר השינה מראה רגוע ומלטף יותר. את קירותיו של החדר אנו נצבע בגוון שמנת עם טיפת כחול או סגול. ניתן להוסיף פרטי ריהוט נוספים בגוונים של וורוד עתיק למשל או פריטי ריהוט מזכוכית יעשו את העבודה בצורה מושלמת.שיבוצים של אבנים נוצצות או אבני אזמרגד על אחת משידות המיטה, יוסיפו גם הם מראה עשיר ומעניין. מראות ונרות יכולות מאוד לעורר חדר שינה שמעוצב בצבעים אילו ויהפוך אותו לרומנטי ביותר.

גוון אחרון שארצה לדבר עליו הוא השחור.
הרבה נוטים היום ומתוך שמרנות ללכת על גוון הוונגה כשמעבים חדרי שינה, אני רוצה לדבר דווקא על המקור,השחור. השחור מעביר מסר מאוד יוקרתי מתאים לכל גוון , נראה נפלא עם ניקל, זכוכית, נראה מצוין בשילוב לבן, או אפילו בתוספת אבני חן נוצצים למראה. כשאנו רוצים לעצב בשחור חשוב לנו לעשות זאת כשחדר השינה שלנו מספיק גדול וזאת כיוון שכמו שאמרנו קודם השחור הוא גוון שיתן תחושת מראה המקטינה את חדר השינה במעט. ניתן לשלב עם השחור גוונים של אפור, לבן, אדום, ואפילו סגול שדברנו קודם לכן. אפשרות שאני הייתי בוחר היא, מיטה מעוצבת בגוון שחור גם את הקומודה והשידות הייתי מעצב בשחור, מצעי המיטה ניתן לגוון בלבן ואפור, אולי הייתי מוסיף תמונה עם אובייקט אדום ופריטי ריהוט משולבים זכוכית בגוונים של מעט אדום ושחור. כמובן אם תרצו ללכת יותר הלאה עם בחירתכם, תמיד אפשר לחפש מיטה שחורה בשילוב אבני חן נוצצים למראה עשיר. בהצלחה !!!